Показані 1 - 9 із 9 пунктів

Професійні візажисти в один голос стверджують, що грамотний підбір тональних засобів - це запорука бездоганного макіяжу. І, звичайно, тональний крем є в цьому випадку базовим продуктом.

Тональний крем INGLOT: як правильно підібрати?

Європейський виробник професійної косметики Інглот представив у своїй лінійці кілька принципово різних тональних основ, серед яких:

  • YSM (Cream Fondation) - цей тональний крем є справжнім бестселером від Інглот. Він підходить для всіх типів шкіри (можна використовувати з 14-річного віку), володіє хорошим матуючим ефектом і легкою текстурою. При нанесенні такого продукту Ви не будете відчувати на обличчі «ефект маски».
  • HD (Perfect Coverup) - цей тональний крем для проблемної шкіри має досить щільну перекривання і винятковий матирующий ефект. Такий продукт відмінно підійде в разі, коли макіяж наноситься для проведення фото / відео зйомок.
  • AMC (Cream Fondation) - цей тональний крем для сухої шкіри з легкої невагомою текстурою. Продукт підійде для вікової шкіри. Зверніть увагу, що консистенція цього засобу дозволяє використовувати його в аерографії, що без сумніву важливо для професійних візажистів.
  • BEAUTIFIER - така тональна основа досить легка (в основі лежить принцип ВВ-крему). Продукт підходить для будь-якого типу шкіри.
  • CREAM FONDATION - такий тональний крем Інглот володіє хорошим перекриває ефектом і дозволяє отримати чудовий оксамитовий фініш. Підходить для шкіри будь-якого типу.


Знаючи ці особливості тональних основ, представлених в нашому каталозі, Вам гарантовано буде набагато простіше купити тональний крем INGLOT, максимально відповідний за текстурою і властивостями.

Якщо виникли додаткові питання - зв'язуйтеся з нашим б'юті-консультантом. Досвідчений візажист докладно розповість про всі нюанси і допоможе визначитися з вибором.

Показані 1 - 9 із 9 пунктів

SIGN UP FOR OUR NEWSLETTER

Join over 1,000 people who get free and fresh content deliveredautomatically each time we publish.