Введення і сфера застосування

INGLOT («ми», «нас», «наші») розуміє, що ваша конфіденційність важлива. Данна Політика конфіденційності ( «Політика») призначена для пояснення того, як ми збираємо, використовуємо, обробляємо і зберігаємо вашу особисту інформацію («Особисті дані») у зв'язку з використанням вами наших продуктів і сервісів ( «Сервіси»). Данна Політика пояснює збір і використання Особистих даних про наших користувачів, а також про будь-яких осіб, Особисті дані яких були представлені в наші Сервіси такими користувачами. 

Категорії персональних даних

Ми можемо збирати такі категорії Персональних даних про вас: Біографічні дані, такі як ваше ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону, номер поштового відділення, адреса доставки; Інформація, що відноситься до викликів, таких як ім'я абонента та/або номер телефону, ім'я та/або номер абонента,час дзвінка.

Як ми отримуємо особисті дані

Ми можемо отримати ваші Особисті дані: Коли ви надаєте їх безпосередньо при оформленні замовлення (наприклад, при реєстрації в нашому онлайн магазині).

Основа обробки

У контексті нашої діяльності по обробці даних в якості контролера даних ми можемо покладатися на одне або декілька з наступних правових підстав для обробки ваших Особистих даних: необхідність виконання наших зобов'язань відповідно до наших умов (продаж Вам наших товарів); необхідність переслідувати наші законні інтереси, такі як поліпшення нашого онлайн магазину і його функціональних можливостей; будь-яка інша підстава, яку вимагає або дозволяє закон в конкретному відповідному контексті.

Цілі обробки

Ми обробляємо ваші Особисті дані з метою: продажу Вам наших товарів; реєстрації та адміністрування облікового запису користувача; управління відносинами з нашими клієнтами; вирішення технічних проблем, виявлення і виправлення помилок в нашому онлайн магазині; дотримання чинних законів; запобігання або виявлення шахрайства, порушень безпеки або незаконних дій.

Передача особистих даних третім особам

Ми можемо передавати ваші Особисті дані деяким стороннім постачальникам з метою полегшення надання наших послуг і належного функціонування онлайн магазину. Ми будемо вимагати, щоб всі ці незалежні постачальники підтримували як мінімум той же рівень захисту даних, який ми підтримуємо для таких Персональних даних. Такі незалежні постачальники можуть надати: поштові послуги. 

Інше розкриття ваших особистих даних

Ми можемо розкрити ваші Особисті дані: в тій мірі, в якій це потрібно за законом, або якщо у нас є сумлінне переконання в тому, що таке розкриття необхідно для проведення офіційних розслідувань або судових розглядів, ініційованих державними і/або правоохоронними органами, або приватними особами, включаючи, але не обмежуючись: у відповідь на повістки до суду, ордери на обшук або постанови суду; в зв'язку зі злиттям, поділом, реструктуризацією або іншими змінами в компанії; або ж нашим дочірнім компаніям або філіалам, тільки якщо це необхідно для оперативних цілей. Якщо ми повинні розкрити ваші Особисті дані для дотримання офіційних розслідувань або судових розглядів, ініційованих державними і/або правоохоронними органами, ми не можемо забезпечити, щоб такі одержувачі ваших Особистих даних зберігали конфіденційність і безпеку ваших Особистих даних. 

Цілісність і безпеку даних

INGLOT дуже серйозно ставиться до інформаційної безпеки. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб захистити Персональні дані, які ви надаєте нам, від втрати, неправильного використання або несанкціонованого доступу. Ми використовуємо різні засоби захисту, такі як шифрування, контроль цифрового і фізичного доступу, угоди про нерозголошення і інші технічні і організаційні заходи для захисту персональних даних, представлених нам, як під час передачі, так і після її отримання. Зверніть увагу, що ніяка електронна передача, зберігання або обробка Персональних даних не може бути цілком безпечною. Ми не можемо гарантувати, що заходи безпеки, які ми застосовуємо для захисту особистих даних, ніколи не будуть порушені, або що ці заходи завжди будуть достатніми і ефективними. Тому, хоча ми прагнемо захистити вашу конфіденційність, ми не обіцяємо, і ви не повинні чекати, що ваші Особисті дані завжди будуть залишатися конфіденційними або безпечними. 

Термін зберігання даних

Ми будемо зберігати ваші Особисті дані тільки протягом терміну, необхідного для цілей, викладених в цій Політиці. Ми будемо зберігати і використовувати ваші Особисті дані в тій мірі, в якій це необхідно для дотримання наших юридичних зобов'язань (наприклад, якщо нам необхідно зберегти ваші Особисті дані відповідно до чинного законодавства), владнати розбіжності і забезпечувати дотримання наших юридичних угод і політик. Деякі дані ви можете видалити в будь-який час, деякі дані видаляються автоматично, а деякі дані ми зберігаємо протягом більш тривалого періоду часу, коли це необхідно. Коли ви видаляєте дані, ми слідуємо політиці видалення, щоб гарантувати, що ваші дані будуть безпечно і повністю видалені з наших серверів або збережені тільки в анонімній формі. Іноді ділові і юридичні вимоги зобов'язують нас зберігати певну інформацію для певних цілей протягом тривалого періоду часу. Наприклад, коли ви робите платіж нам, ми будемо зберігати ці дані протягом більш тривалих періодів часу, як це потрібно для цілей оподаткування та бухгалтерського обліку. Причини, за якими ми можемо зберігати деякі дані протягом більш тривалих періодів часу, включають: Безпека, запобігання шахрайства та зловживань. Фінансовий облік. Дотримання правових і нормативних вимог. Забезпечення безперервності наших послуг. Прямий зв'язок. 

Доступ, огляд, заперечення проти обробки та права

Як європейському резиденту, GDPR надає вам ряд прав відносно використання, зберігання і обробки ваших Особистих даних. Розуміючи певні обставини, ви можете скористатися такими правами на недоторканність приватного життя: Право на доступ - ви можете запитати нас, обробляємо ми ваші Особисті дані, і у вас є право запросити копію інформації про вас, яку ми зберігаємо. Право на виправлення - у вас є право виправити неточні або неповні Особисті дані про вас, і ви самі можете зробити це в налаштуваннях свого профілю. Право бути забутим - ви можете вимагати видалення з нашої системи інформації про вас, яку ми зберігаємо, і ми будемо виконувати цей запит, якщо тільки ми не будемо мати поважної причини не робити цього. Право на обмеження обробки - якщо застосовуються певні умови, ви можете попросити нас «заблокувати» обробку ваших Особистих даних. Право на переносимість даних - ви маєте право на передачу даних про вас, які ми зберігаємо, в іншу організацію і на отримання Персональних даних в структурованому, широко використовуваному форматі. Право на заперечення проти автоматичної обробки (включаючи профілювання) - це право дає вам можливість заперечувати проти рішення, заснованого на чисто автоматизованій обробці. В даний час ми не обробляємо ваші Особисті дані для такого типу автоматичного прийняття рішень, включаючи профілювання, але якщо ми вирішимо зробити це в майбутньому, ми надамо вам повідомлення і вибір відповідно до законодавства ЄС про захист даних; Якщо ви хочете дізнатися більше про GDPR і ваші права: Information Commissioner’s Office є надійним джерелом. 

Конфіденційність дітей

Наш онлайн магазин не призначений для збору Персональних даних від осіб молодше 18 років. Ми свідомо не дозволяємо особам молодше 18 років надавати будь-які Персональні дані на наш Веб-сайт. Якщо ви вважаєте, що ваша дитина, можливо, надала нам свої Особисті дані, ви можете зв'язатися з нами, використовуючи інформацію в розділі «Контакти» цієї Політики, і ми видалимо Особисті дані. 

Зміни в цій Політиці 

Якщо ми внесемо будь-які істотні зміни в справжню Політику, ми опублікуємо переглянуту Політику на цій веб-сторінці і оновимо зазначену вище "Дату набрання чинності", щоб відобразити дату вступу в силу нової Політики. Ми також повідомимо вас про ці зміни по електронній пошті. 

Зв'язатися з нами

Якщо у вас є які-небудь питання щодо цієї Політики або обробки ваших Особистих даних, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті: [email protected], або по телефону +38(098)2107575, або за адресою компанії: м. Київ, пл. Спортивна 1А, 01023