Billboard na times square

Про нас

Заснована понад 30 років тому в невеликому містечку Перемишлі, Inglot Cosmetics сьогодні є одним з провідних світових виробників в області декоративної косметики. В даний час Inglot присутній у всіх великих косметичних виставках і подіях по всій земній кулі, від подіумів Тижня Моди, на сценах і множини телевізійних і бродвейських мюзиклів, таких як казковий Піппін, ефектний Король Лев The Lion King, The Last Ship з легендарним Стінгом, The Cripple of Inishmaan в головній ролі з Деніелом Редкліффом і Mamma Mia! - чудовий мюзикл на основі пісень групи ABBA. Останні співпраці Інглот з такими мьюзиклов як "FINDING NEVERLANDS», «Something Rotten", "Привид опери", "Gentleman's Guide to Love and Murder".

Міжнародна експансія компанії почалася в 2006 році з відкриттям першого магазину франшизи в Монреалі, Канада. Швидке зростання і розвиток компанії незабаром привело до відкриття магазинів майже в 70 країнах на шести континентах. На даний момент Inglot можна знайти в більш ніж 500 бутиках, стендах і точках роздрібної торгівлі на міжнародному рівні в найпрестижніших місцях, таких як Таймс-Сквер і Челсі в Нью-Йорку, The Dubai Mall, Westfield London, Plaza Карсо в Мехіко, Dundas Square в Торонто і багато інших. Салони і стенди Inglot також розташовані в популярних універмагах, включаючи Macy 's в США, Sears в Мексиці, Едгар в Південній Африці, Сого в Малайзії і Falabella в Чилі.

Inglot вдалося поєднати новітні наукові технології з інтенсивними і яскравими кольорами. Кожен продукт складається з високоякісних інгредієнтів і продається за розумними цінами. Вся косметика Inglot виробляються в рамках Європейського союзу і 95% з них виробляються на власному заводі Inglot.

Широкий вибір кольорів і вражаюче розмаїття продуктів робить Inglot унікальним і виділяється серед інших. Асортимент складається з більш ніж 1500 кольорів з більш ніж 450 відтінків помад для губ, 600 кольорів для очей, і більше 300 способів затонувати і поліпшити тон шкіри обличчя, в той час як надзвичайно багата колекція лаків для нігтів складається з близько 400 відтінків. Дорогоцінним каменем у короні Inglot є її знаменита система FREEDOM Свобода, яка дає свободу вибирати і наповнювати спеціально створені палітри, щоб задовольнити будь-які потреби в макіяжі і красі, і революційний O2M дихаючі лаки для нігтів, які забезпечують проникання кисню і водяної пари. Лаки O2M були створені спеціально для людей що піклуються про своє здоров'я - це не тільки модно і красиво, але і робить нігті більш здоровими і тому вони виглядають красивішими.

Крім того, Inglot постійно співпрацює зі всесвітньо відомими візажистами та консультантами за кольором, щоб постійно створювати трендові кольори і відтінки, текстури і форми на риноку декоративної косметики.