Тональний крем Inglot HD PERFECT COVERUP FOUNDATION

Ціна: 795,00грн 596,25грн
Add to wishlist

35 мл / 1,18 рідких унцій США

Цей тональний крем довго тримається і зберігає всі свої властивості, забезпечує сильне і інтенсивне покриття, приховує недоліки і інші пігментні недосконалості шкіри. Цей продукт забезпечує ідеально рівний, натуральний, тон відповідно до відтінка шкіри і також запобігає утворенню блиску на обличчі. Створений на основі екстракту білого трюфеля, він зволожує шкіру, зберігаючи її природний баланс. Завдяки сучасним натуральним компонентам, підходить до всіх типів шкіри, у тому числі і для понад чутливої. Тональний крем HD Perfect Coverup Foundation упакований в повітронепроникну ємність 35 ml, що забезпечить збереження продукту і дозволить використовувати його до останньої краплі абсолютно безпечно.

Альбина

Альбина Довгалюк 2021-03-20

Какой номер самый светлый?

Аня Литвин

Аня Литвин 2019-07-25

Классный тон с очень хорошим бархатным покрытием. Использу его больше для вечера, т.как днем предпочитаю полегче текстуру или пудру.

Авраменко Елена

Авраменко Елена 2019-07-18

Моя любимая тональная основа в Инглот! Оч хорошая перекрываемость, убирает излтшний блеск кожи. Плотноватая, но я наношу ее с помощью влажного бьютиблендера. Результат - супер!!!

Написати свій відгук!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Тональний крем Inglot HD PERFECT COVERUP FOUNDATION

Тональний крем Inglot HD PERFECT COVERUP FOUNDATION

  • Якість: