HD Стійкий Матовий Тінт -новий, модний продукт для губ, який забезпечить інтенсивне, шовковисте покриття. Тінт гарантує тривале збереження відтінку кольору на губах, не забруднює НЕ розмазується, довго і стійко зберігає колір. Зручний маленький аплікатор завдає тінту різної інтенсивності, дуже легко і в залежності від вашого бажання !!!
Ідеально підходить для повсякденного використання, ці продукти можуть бути також використані для зйомок у форматі високої чіткості, забезпечуючи особі бездоганний вигляд навіть на великому екрані.

Катерина

Катерина 2020-06-03

Роскошное глянцевое сияние
в глянцевой помаде

Идеальное матовое покрытие. Тинт супер!!!

Lena

Lena 2019-09-05

Мне эту помаду подарили на день рождения. Сказать, что я в восторге - ничего не сказать. Не сушит губы, держится около 6 часов (примерно заметила) :)

Рудь Наталья

Рудь Наталья 2019-07-25

Мои любимые тинты от Инглот, я их обожаю. У меня уж пол колекции )) Я с ними без проблем хожу целый день , но они абсолютно не сушат губы. Всегда со мной в косметичке.

Кристина Бондарь

Кристина Бондарь 2019-07-18

Обожаю тинты ИНГЛОТ! Прям все!!! Дело в том, что они не сушат губы, и значит подходят для ежедневного использования, а не только "на выход". Текстура такова, что позволяет без проблем аккуратно наносить продукт

Аня

Аня 2019-07-17

Самый крутой оттенок 16 и 21

очень качественная

Лена Лена 2017-10-02

качество помады на 5+++ не скатываеться, хорошо держиться на губах. яркий цвет.

Написати свій відгук!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Матовий стійкий тінт для губ HD LIP TINT MATTE

Матовий стійкий тінт для губ HD LIP TINT MATTE

  • Якість: