Гелева підводка для брів AMC BROW LINER GEL

Ціна: 445,00 ₴ 311,50 ₴

Водостійкий гель -лайнер для брів це ідеальний продукт для заповнення світлих і вільних місць по лінії брів, підкреслити свій колір і створити бездоганний контур Вашим власним брів.
Формула гелю, збагачена живильними керамидами, забезпечує тривале збереження всіх своїх властивостей, безперечно заповнює рівномірним натуральним кольром по всій лінії броів і створює форму для Ваших брів. Крім того з його допомогою створюється натуральна і природна форма і вигин брів. Гель для брів зі своїми різноманітними властивостями дозволяє отримувати бажаний ефект або для натурального і природно виду (просто заповнивши порожні місця і створити форму і правильну лінію брів) або графічні посилити брови, створивши образ для зйомок або виступів. Широка колірна гамма дозволяє вибрати відповідний колір для кожного типу, кольору та способу.
Продукт є гіпоалергенним.
Наносити з китицями 31T або 32T. Використовуйте кисть 14M, щоб отримати ідеальну форму і завершити створений образ.

Тимчук Инна

Тимчук Инна 2019-07-25

Для бровей - то что нужно. В особенности в жару! Эта подводка устойчива к влаге, не растекается. Всем рекомендую!

Маргарита

Маргарита 2019-07-18

Искала водостойкий продукт для бровей, так как уезжала на отдых. Попробовала данную подводку и она мне понравилась. Экономична в расходе, совсем чуть нужно на бровки. Быстро приловчилась к нанесению

Написати свій відгук!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Гелева підводка для брів AMC BROW LINER GEL

Гелева підводка для брів AMC BROW LINER GEL

  • Якість: