INGLOT INTENSE SPARKLER FACE EYES BODY HIGHLIGHTER

price: 625,00 ₴ 500,00 ₴

Інтенсивний формат серії Intense Sparkler, представлений в п'яти інтенсивно сяючих відтінків бежевого, коричневого, персикового, верескового і рожевого, є «останнім штрихом» сміливого макіяжу. Для сяйва обраних ділянок обличчя і тіла використовуйте пензлики 38SS, 3P або 24SS. Пензлики 1S або 51S можна використовувати універсально для будь-якої частини тіла. Щоб отримати ефект перлинного відтінку, використовуйте будь-який пензлик для нанесення тіней для повік.

Спробуйте змішати цю колекцію з Duraline і насолоджуйтеся бездоганним сяйвом протягом декількох годин!

Хайлайтер, рум'яна і тіні для повік все в одному продукті? Так будь ласка! Колекція GLOW OUT є першою лінією INGLOT створеної за допомогою сучасної технології «BAKED / температурне витримування / випікання /» *, представлена Продкуция для хайлайтінга очей, тіла та обличчя. Віддаєте перевагу витончений макіяж для роботи, чуттєвий і ніжний під час побачення, яскравий на вечірці або приголомшливий для фотосесії? Незалежно від ефекту, GLOW OUT інтригує за своєю структурою і різноманітністю мерехтливих частинок в декількох колірних варіаціях.

Элла

Элла 2019-07-18

Изыскано красивый и роскошно выглядящий на коже хайлайтер. Продукт легко наносится как обычными кистями, так и синтетическими, так и пальцами. Мерцание деликатное, не нужно наносить несколько раз. Соответственно, ни берется полосами и не осыпается. Можно использовать и днем на встречу и вечером.

Наташа

Наташа 2019-07-18

Девочки, если не можете подобрать тон, свяжитесь по телефону,консультирует профессиональный визажист и все подбирает, мне идеально подошло!!!

Хороший хайлайтер

bgbfb f 2019-07-15

Хороший хайлайтер. Отлично пигментирован. Когда мажешь, ощущение, что его видно из космоса :)

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

INGLOT INTENSE SPARKLER FACE EYES BODY HIGHLIGHTER

INGLOT INTENSE SPARKLER FACE EYES BODY HIGHLIGHTER

  • Якість: