Футляр з тінями для повік Inglot PLAYINN WANNA BANANA

01/0182/01

Ціна: 670,00грн
Add to wishlist

Колекція з шести унікальних палітр тіней для повік з лінії INGLOTPLAYINN. Кожен з них індивідуальний і неповторний. Прямо як ти! Вам подобається сяючий вигляд? А може ти в душі рок-н-рол? Грайте з кольором, пробуйте нові техніки, придумуйте власні творіння!

Макіяж - це ваша майданчик, де ви встановлюєте правила гри. Створюйте неповторний макіяж з унікальними палетками INGLOT PLAYINN! Який з них краще для вас?

Палітра Wanna Banana - це вибухова суміш холодних тонів з золотистими нотками. Ця універсальна колірна композиція ніколи не підведе!

Холодна нейтральна палетка в бежево-сірій гамі для самого класичного і стриманого макіяжу. Ідеальна для легкого макіяжу з акцентом на край вій. У складі палітри три матових кольору і три перламутрових для створення нейтральних, теплих і холодних відблисків на очах.

У кожній палітрі ви легко зможете знайти кольору для ефектної димки, густого затемнення і об'ємного відблиску, які вигідно доповнюють один одного. Поєднання текстур і відтінків дозволяє виконувати будь-які види макіяжу навіть новачкам. Тіні легко розтушовують, нашаровуються і тримаються протягом всього дня.

Підходить дівчатам зі світлою шкірою, будь-яким кольором очей і холодним кольором волосся.

Текстура shine містить спеціальні силікони і оброблені пігменти, має високий ступінь покриття і створює ефект шовковистості, при цьому легко наноситься, рівномірно тушується, довго тримається і не скатується.

Текстура matte містить спеціальні силікони, оброблені пігменти і масло камелії, яке відоме своїми розгладжуючими і зволожуючими властивостями. Тіні цієї текстури мають максимально інтенсивну пігментацію, легко наносяться і тушуються, а також стійко фіксуються на очах.

Нові можливості в макіяжі очей Вам відкриють наші незамінні продукти - база під тіні для очей Eye Shadow Keeper і універсальний засіб Duraline.