Бронзуючі краплі Inglot Let's Get Tan для обличчя і тіла

02/0103/01

Ціна: 1.140,00грн 969,00грн

Бронзуючі краплі Inglot Let'sGetTan для обличчя і тіла

Краплі Let'sGetTan для обличчя і тіла у вигляді легкої олії дозволять отримати ефект засмаглої шкіри вже через кілька годин після нанесення. Достатньо декілька крапель, щоб надати шкірі ніжного коричневого відтінку, а якщо використовувати більшу кількість – більш інтенсивну засмагу.

Ніжна формула легко та рівномірно розподіляється по шкірі, без неприємного відчуття липкості. Краплі для засмаги від InglotLab Line, що бронзують, швидко вбираються і не залишають плям на одязі та постільній білизні.

Змішайте краплі з вашим улюбленим кремом або лосьйоном, щоб досягти легкого ефекту засмаглої шкіри. Збагачені інгредієнтами,такими як масло насіння гарбуза, вітамін Е і коензим Q10, краплі також мають зволожуючі і поживні властивості. Рекомендується для всіх типів шкіри, включаючи чутливу шкіру.

Ідеально підходить для людей, які не хочуть або не можуть засмагати, але мріють про гарну, природну засмагу.

Інгредієнти:

Дігідроксіацетон – інгредієнт із властивостями автозасмаги. За рахунок нешкідливої реакції забезпечує ефект природної засмаги шкіри (за рахунок фарбування її верхніх шарів) без необхідності перебування на сонці. Містить DHA (дигідроцентон), який, залежно від застосування, контролює інтенсивність засмаги та забезпечує швидке, стійке та водостійке фарбування шкіри.

Олія насіння гарбуза – пом'якшувальний засіб зрозгладжуючими та пом'якшувальними властивостями, завдяки чому підтримує шкіру в хорошому стані. Містить велику кількість лінолевої кислоти з поживними властивостями.

Спосіб нанесення:

  1. Перед нанесенням продукту нанесіть крем або лосьйон для зволоження шкіри.
  2. Перед застосуванням енергійно струсіть флакон із двофазними краплями до отримання однорідної консистенції.
  3. Поступово розподіліть 2-3 краплі на обличчі, щоб досягти легкого ефекту засмаги, або використовуйте 4-6 крапель для більш інтенсивного ефекту. 4.Якщо ви хочете нанести засіб на іншу частину тіла, збільшіть пропорційно або зменшіть кількість крапель.

Обєм 30мл.