514 HD Пудра моделююча Inglot FREEDOM SYSTEM SCULPTING POWDER

01/0091/514

Ціна: 490,00грн 416,50грн

Пудра моделююча Inglot 514 HD FREEDOM SYSTEM SCULPTING POWDER

Freedom System HD Sculpting Powder - Відмінний продукт для контурирования і скульптування особи. Допоможе підкреслити кращі риси і відвернути увагу від недоліків. За допомогою високої концентрації кольорового пігменту і напівпрозорого покриття можна без додаткових продуктів досягти ілюзії більш правильної форми обличчя. Використання скошеного пензлика  (наприклад,  3Р від INGLOT) гарантує ідеальне нанесення. Більш світлі кольори в наборі використовуються для виділення, додавання об’єму, а темні кольоринавпаки, використовуються, щоб затінити, створюючи на обличчі ефект ліфтингу або роблячи його більш худим. Унікальна система Freedom дозволяє поєднувати і комбінувати різні продукти і кольору, щоб дозволяє створити власну унікальну палітру будь-якого розміру.

Властивості Freedom System HD Sculpting Powder:

  • допомагає створити потрібний контур обличчя, зробивши основний акцент тільки на кращі риси і відволікаючи увагу від всіх недосконалостей;
  • високо концентровані пігменти;
  • напівпрозоре покриття;

Застосування Inglot Freedom System HD Sculpting Powder:

  • нанесіть скошеним пензлем і розтушуйте.
  • для скульптування краще вибрати пензлик: 3P, 15BJF, 38SS,6SS.
  • не містить парабенів.
  • Веган продукт.

Склад

SyntheticFluorphilogopite, Nylon-12, TitaniumDioxide, Mica, LauroylLysine, ZincStearate, С12-15 AlkylBenzoate, Polyethylene, Dimethicone, IsostearylPalmitate, EtheylhexylPalmitate, CaprylylGlycol, Phenoxyethanol, DimethiconeCrosspolymer, BoronNitride, HexyleneGlycol, TinOxide, LuffaCylindricaSeedOil, Cyclotetrasiloxane, Methicone, PolyperfluoromethylisopropylEther, Ultramarines, IronOxides, Manganese.

Обем: 5.5g