Інтенсивний формат серії Intense Sparkler, представлений в сяючих відтінків бежевого, коричневого, персикового, верескового і рожевого, є «останнім штрихом» сміливого макіяжу. Для сяйва обраних ділянок обличчя і тіла використовуйте пензлики 38SS, 3P . Пензлики 1SS можна використовувати універсально для будь-якої частини тіла. Щоб отримати ефект перлинного відтінку, використовуйте будь-який пензлик для нанесення тіней для повік.

Спробуйте змішати цю колекцію з Duraline і насолоджуйтеся бездоганним сяйвом протягом декількох годин!

Хайлайтер, рум'яна і тіні для повік все в одному продукті? Так будь ласка! Колекція GLOW OUT є першою лінією INGLOT створеної за допомогою сучасної технології «BAKED / температурне витримування / випікання /» *, представлена Продукція для хайлайтінга очей, тіла та обличчя.

Элла

Элла 2019-07-18

Изыскано красивый и роскошно выглядящий на коже хайлайтер. Продукт легко наносится как обычными кистями, так и синтетическими, так и пальцами. Мерцание деликатное, не нужно наносить несколько раз. Соответственно, ни берется полосами и не осыпается. Можно использовать и днем на встречу и вечером.

Наташа

Наташа 2019-07-18

Девочки, если не можете подобрать тон, свяжитесь по телефону,консультирует профессиональный визажист и все подбирает, мне идеально подошло!!!

Написати свій відгук!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Хайлайтер Inglot HIGHLIGHTER INTENSE SPARKLER

Хайлайтер Inglot HIGHLIGHTER INTENSE SPARKLER

  • Якість: