Блиск для губ з ефектом об'єму Inglot ME LIKE VOLUMIZING LIP GLOSS

Ціна: 760,00грн 608,00грн

4,8 мл / 0,16 US FL OZ
Підкресліть форму ваших губ за допомогою блиску для губ Me Like.
Робіть ставки на максимальний об'єм завдяки блиску для губ, який зробить ваші губи ще більш пухкими. Збирайте захоплені погляди завдяки ефекту 3D.
Завдяки збільшенню об'єму і підкреслення контуру, Ваші пухкі губи за допомогою блиску для губ Me Like мінімізує видимість ознак старіння.
 
Регулярно використовуйте продукт протягом не менше двох тижнів для тривалого ефекту збільшення губ. Ви поспішаєте на побачення? Не турбуйтеся! Блиск для губ також забезпечить негайний ефект більш повних по-справжньому губ створених для поцілунків!
Залежно від того, якого ефекту ви хочете домогтися, виберіть ніжне безбарвне покриття, повне прекрасних мерехтливих частинок, або нанесіть ваш улюблений колір, який забезпечить повне покриття і посилить ефект об'єму - також повністю із сяючими частинками!
Блиск для губ Me Like забезпечить ваші губи вологою і захистить їх від надмірної втрати води. Насолоджуйтесь відчуттям комфорту і поживними, надзвичайно м'якими губами з винятковою текстурою і оптично поліпшеною формою.
Великий і ідеально профільований аплікатор забезпечує точний і рівномірний розподіл продукту. Використовуйте тільки блиск для губ, або використовуйте в якості завершального штриха і для поліпшення макіяжу губ - наприклад, додайте трохи продукту в його середню частину губ, поєднуючи блиск для губ з вашої улюбленої помадою (наприклад, HD Lip Tint Matte), щоб додати унікальний і неповторний блиск і об'єм.