Вже зареєстровані?

Забули пароль?

Реєстрація

Введіть e-mail, щоб створити акаунт

FREEDOM SYSTEM CAMOUFLAGE CONCEALER Збільшити для перегляду

FREEDOM SYSTEM CAMOUFLAGE CONCEALER

Новий

1,8 г / 0,06 унцій

Революційний консилер Inglot Camouflage - дає найбільш видимий ефект бездоганною шкіри. Завдяки спеціальній формулі, Inglot Camouflage Concealer відмінно приховує пігментні плями, темні кола під очима, недосконалості шкіри. У той же час, кремова насичена формула розгладжує шкіру, не забивається в зморшки і складки, не створює ефект маски. Маскуючий консилер доступний для кожного кольоротипу, відтінки можуть бути змішані один з одним.

Нанесення:

Відтінки 101, 102, 103. Використовуються в якості першого кроку в маскуванні нерівностей. Потім наноситься тональна основа (за допомогою Pro Sponge) або пудра, відповідна вашому тону шкіри.

Відтінки 122,123 - для шкіри навколо очей. Наносяться самостійно. Якщо необхідно, за допомогою тонального засобу або тілесного консілера можна наблизити до кольору шкіри.

Відтінки 120, 124, 125, 126 - кольори для скульптування овалу обличчя. Використовуються під або на тональну основу. При складанні палетки для скульптування, не забудьте доповнити її світлим відтінком 106 або 107. Адже скульптування - це розставляння темних і світлих акцентів на шкірі.

Ціна: 137,00 ₴

Kоментарі

написати огляд

FREEDOM SYSTEM CAMOUFLAGE CONCEALER

FREEDOM SYSTEM CAMOUFLAGE CONCEALER

Аксесуари