Ціна: 485,00 ₴ 339,50 ₴

6,5 г/0,23 УНЦ. США

Щоб миттєво поправити макіяж, обов'язково носіть у своїй сумочці легку компактну пудру , до складу якої входить алмазний пил. Вона ідеально сховає дрібні недоліки шкіри й додасть обличчю свіжий та омолоджений вигляд. Чудові плівкоутворювальні компоненти забезпечують рівномірне нанесення й стійкість пудри. Цей засіб ідеально підходить для щоденного застосування та для зйомок у форматі високої чіткості, при цьому обличчя буде виглядати бездоганно навіть на великому екрані. Пудру можна наносити на чисту шкіру обличчя, на тональну основу та по всій області навколо очей, що забезпечує легке й ідеально рівне нанесення тіней. Унікальна Freedom система дозволяє об’єднувати та комбінувати різні продукти й кольори та створювати власний унікальний футляр будь-якого розміру. Всі продукти Freedom системи від ІNGLOT пропонуються в екологічних футлярах багаторазового використання

Милованова Инна

Милованова Инна 2019-09-11

Интересная пудра с нежной ,мелкой крошкой . Но при этом кожа не блестит ))

Анна Яковенко

Евгений Красюков 2019-09-09

компактная пудра с оч хорошей перекрываемостью. Летом всегда пользуюсь ею без всякого тонального крема! Никаких мелких недостатков не видно! Всем рекомендую!

Такачева Инна

Такачева Инна 2019-07-31

Хорошая пудра, мне подходит. Когда нашла этот продукт - перестала экпериментировать. Зачем искать что-то, если есть пудра, которая абсолютно тебе подходит?

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Пудра пресована HD PRESSED POWDER FREEDOM SYSTEM

Пудра пресована HD PRESSED POWDER FREEDOM SYSTEM

  • Якість: