Увага: Остання одиниця!

8 г/0,28 УНЦ. (США)

Тональна основа в стикі має сильні покриваючі здатності в той же час має зволожуючі властивості, не висушує шкіру. До складу Stick Foundation входить екстракт примули, який багатий на вітамін E (вітамін молодості), а також незамінними жирними кислотами, основний відсоток яких складає лінолева кислота. Саме брак цієї самої лінолевої кислоти негайним чином призводить до сухості, підвищення чутливості, і навіть запалення шкіри. Таким чином, завдяки екстракту примули в складі тональної основи, відбувається зволоження та живлення шкіри в процесі використання тонального крему. Він ідеально приховує пігментні плями і недосконалості шкіри, тривалий час зберігає всі свої покривають і зволожуючі властивості, в результаті робить шкіру ідеально рівною, гладкою, готової до подальшого макіяжу.
Може бути використаний в якості макіяжу для відео і фото зйомок, сцени чи театру. Гіпоалергенний.
Для зручності застосування використовувати спонж Inglot Pro або Inglot пензлики 20T і 21T.
Обсяг: 9g
Для легкого щоденного макіяжу нанести штрихом по контуру овалу обличчя, провести кілька штрихів на лобі, по спинці носа, на яблучках щік, під вилицями, на підборідді. Легко опрацювати і рівномірно розподілити чистими пальцями, спонжем або пензлем по всьому обличчю. Окремо додатково опрацювати зони, де це необхідно.
Для більш щільного покриття, замість штріхообразним нанесення, необхідно наносити суцільною лінією, що забезпечить більш щільне і стійке покриття та рівніший і ідеальний тон.

Будьте першим, хто напише свій огляд!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Тональний стік STICK FOUNDATION

Тональний стік STICK FOUNDATION

  • Якість: