Футляр з тінями для повік Inglot PLAYINN WINK PINK

01/0182/05

Ціна: 670,00грн
Add to wishlist

Колекція з шести унікальних палітр тіней для повік з лінії INGLOTPLAYINN. Кожен з них індивідуальний і неповторний. Прямо як ти! Вам подобається сяючий вигляд? А може ти в душі рок-н-рол? Грайте з кольором, пробуйте нові техніки, придумуйте власні творіння!

Макіяж - це ваша майданчик, де ви встановлюєте правила гри. Створюйте неповторний макіяж з унікальними палетками INGLOT PLAYINN! Який з них краще для вас?

Найзухваліша палетка в колекціїWinkPink- рожевий, червоний, сливовий, винний!

Підходить абсолютно всім любителькам сміливого виразного макіяжу. Шикарно виглядає як на світлій, так і на дуже засмаглій шкірі. Вигідно підкреслює колір очей: блакитні, сірі, зелені, карі. Застосування червоно-коричневої і рожевої гами на очах відмінно відволікає увагу від слідів втоми.

Текстура shine містить спеціальні силікони і оброблені пігменти, має високий ступінь покриття і створює ефект шовковистості, прицьому легко наноситься, рівномірно тушується, довго тримається і не скатується.

Текстура matte містить спеціальні силікони, оброблені пігменти і масло камелії, яке відоме своїми розгладжуючими і зволожуючими властивостями. Тіні цієї текстури мають максимально інтенсивну пігментацію, легко наносяться і тушуються, а також стійко фіксуються на очах.

Нові можливості в макіяжі очей Вам відкриють наші незамінні продукти - база під тіні для очей Eye Shadow Keeper і універсальний засіб Duraline.