Набір Inglot HOLIDAY WISHES MAKEUP SET

08/0003/39

Ціна: 845,00грн 549,25грн
Add to wishlist

Мрія про гарний та чуттєвий макіяж втілюється в життя завдяки набору Holiday Wishes, який включає яскраво чорну туш для вій Promise Star Edition та глибоку червону помаду LipSatin. Ця чудова пара може бути як маленьким подарунком, так і частиною більшого подарунка.

Набір містить:

Promise Туш для вій Туш для зірок

7,5 мл / 0,25 США FL OZ

Святкову обіцянку виконає наша туш для вій Promise, яка тепер доступна у тематичній обмеженій упаковці Holiday Star. Святкуйте цей час і насолоджуйтесь надзвичайно довгими, завитими, повними об’ємом та відокремленими віями. Точна щітка дозволить комфортно наносити і відокремлювати вії від коренів до кінців. Водостійка формула не розмазує. Завдяки цій туші ви будете привертати погляд на багато годин без необхідності корекції. Цей продукт підходить людям з чутливими очима. Вітамін Е, що присутній у туші, покращує стан вій, а утворювачі плівок забезпечують тривалий ефект.

Ліпсатинова помада Червоний поцілунок

4,5 г / 0,16 ОЗ США

Нехай червоні поцілунки панують під час цього Свята! Класична червона помада - обов’язкова умова кожного святкового макіяжу. Це асоціюється з позачасовою елегантністю та жіночністю. Відкрийте його чуттєвий колір у новій формулі LipSatin! Шовковисто-гладка з ідеальним покриттям. Ця помада пом'якшить ніжну шкіру губ і залишить відчуття, регенерації та живлення. Багата на пом’якшувальні речовини та спеціальні пігменти помада надає атласне покриття та робить губи повнішими з підкресленим контуром. Склад, що включає вітамін Е, вишневе, арганове, абрикосове та кокосове масла, розгладжує, зволожує та покращує еластичність шкіри. Помада також забезпечує захист від зовнішніх факторів.

Будьте першим, хто напише свій огляд!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Набір Inglot HOLIDAY WISHES MAKEUP SET

Набір Inglot HOLIDAY WISHES MAKEUP SET

  • Якість: